Starity

Lady Gaga illegálissá tenné a gúnyolódást

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 23. 14:31 #41
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
nagyonrendestöle.!
de attol még hogy betilták honnan tudják majd h ki nem csinálja és csinálja? .. :\\ nem ilyen egyszerű mint ahogy gondolja ez egy nagyon nagyon bonyolult világ amit a sztárok nem nagyon érzékelnek...
2011. szeptember 23. 14:34 #42
- törölt felhasználó -    
eeves ez Gagától smileeee.gifR.I.P Jamey sad.gif K
2011. szeptember 23. 14:34 #43
- törölt felhasználó -    
Kedves tőle, hogy foglalkozik vele, de ezt egyszerűen nem lehetne véghezvinni. Mégis ki ellenőrizné, hogy valakit bántanak? És mi számít annak? Mert amin az egyik ember megsértődik, a másik csak nevet. Ez végtelen mennyiségű feljelentésre adna okot, amiből már így is van elég. Szeretem Gagát, de inkább hirdesse azt mint eddig is, hogy szeressük magunkat és legyünk erősek. Annak több értelme lenne.
2011. szeptember 23. 14:34 #44
- törölt felhasználó -    
*Kedves ez Gagától smileeee.gif R.I.P Jamey sad.gif
2011. szeptember 23. 14:43 #45
- törölt felhasználó -    
lalol29 -nek igazat adok. Én se értem, mi értelme van annak, hogy valakit valami hibája miatt el kell ítélni, kigúnyolni, sértő szavakat mondani neki.
Egyetértenék Gagával, hogy sok esélyt nem látok rá, hogy engedélyezni fogják.
Mert az, hogy néhány ember jól mulat azon, hogy elítélik a másikat, nem szép dolog. Jól van, az, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, nem díjazom, de nem is ítélem el. Neki ez jó, ez van.
2011. szeptember 23. 14:46 #46
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Azért ez érdekes kijelentés, a gúnyolódást nem hiszem, hogy be lehetne tiltani és azt sem hiszem, hogy egy ilyen üggyel megkeresné az elnököt. Gúnyolódás mindig is lesz szerintem, max nem kell vele foglalkozni, ilyen törvény nem hiszem, hogy lesz, talán nem így kéne megfogalmazni. Persze vannak komolyabb esetek is, ez például elég durva, hogy öngyilkos lett, de nem ismerem a helyzetet mondjuk. Azért amúgy rendes Gagától, hogy foglalkozik ezzel, talán elég lett volna leírni egy pár mondatban, hogy részvétet érez és ennyi. Meg annyian lesznek öngyilkosok olyan sokféle ok miatt, nagyon sok mindent be lehetne tiltani és ha valami be van tiltva akkor se biztos, hogy betartják. Ezt a törvényt nem tudom, hogy gondolta, kíváncsi lennék azért milyen büntetés járna gúnyolódásért. Lehet, hogy a végén lecsuknának.
Az Amy-s ügyet amúgy nem tudom, miért kell mindig előhozni, tényleg nagyon szerette, beszélt is róla régebben, lehet, hogy túlzásba vitte, de attól még nem hiszem, hogy azzal is csak középpontba akart volna kerülni. Mondjuk sokszor tényleg túlzásba viszi ezt, mint pl a VMA-n amikor átadta Britney-nek a díjat, de az Amy-set nem hiszem, hogy azért csinálta.
2011. szeptember 23. 14:52 #47
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Amúgy, ha belegondoltok. Becsületsértésre, becsmérlésre vagy valakinek a leszólására most is vannak törvények, még itthon is. Kiszel Tünde sem lett öngyilok a fluorid miatt, hanem feljelentette. Igaz, per nem lett, de cserébe kártalanítva lett.

Másrészről a törvényeket meg nem Obama hozza. Ő max elfogadhatja és hitelesítheti, ha a parlament és a miniszterek megszavazzák és előkészítik a tervezetet.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, ophely88, thunderbird
2011. szeptember 23. 14:52 #48
- törölt felhasználó -    
szerintem a gúnyolódás nem a legjobb szó erre. inkább a rasszizmus és a kiközösítést mondanám. szóval hajrá gaga, érd el a célod!
2011. szeptember 23. 14:53 #49
Niicolee_
Niicolee_
visszatérő vendég
 
StátuszEmperatriz♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 316
Csatolások: 6
Azonosító: 142205
Offline offline
Le a kalappal Gaga előtt smileeee.gif Sajnálom a fiút .. Nagyon nem szép dolog a gúnyolódás .. Miért jó valakinek,ha bánthatja a másikat? sad.gif
2011. szeptember 23. 14:55 #50
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem hogy ezt bármilyen törvénnyel szabályozni lehetne.Aki gúnyolódni akar az úgy is fog.Amúgy meg szerintem elég nagy szégyen hogy idáig jutott a világ.
2011. szeptember 23. 14:55 #51
Jónás Csilla
Jónás Csilla
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 159648
Offline offline
ez jó!!!remélem sikerül rábeszélnie barack obamát...smileeee.gif
2011. szeptember 23. 14:55 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2011.09.23. 14:52)
Amúgy, ha belegondoltok. Becsületsértésre, becsmérlésre vagy valakinek a leszólására most is vannak törvények, még itthon is. Kiszel Tünde sem lett öngyilok a fluorid miatt, hanem feljelentette. Igaz, per nem lett, de cserébe kártalanítva lett.

ugye ezt csak viccnek szántad? laugh.gif azért tünci és flourid (a te szavaddal élve) esete közel sem hasonló ehhez. bár azzal az üggyel tündibébi még jól is járt, hiszen mostmár fel tudja majd újítani a házát meghajolo.gif
2011. szeptember 23. 14:59 #53
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (cheatondestiny @ 2011.09.23. 14:55)
ugye ezt csak viccnek szántad?  laugh.gif  azért tünci és flourid (a te szavaddal élve) esete közel sem hasonló ehhez. bár azzal az üggyel tündibébi még jól is járt, hiszen mostmár fel tudja majd újítani a házát  meghajolo.gif


Miért Te különbséget teszel ha egy srácot, mint jaymie lebu*iznak vagy ha egy nőt, mint kiszel leku*váznak? Meséld el nekem mi a különbség ...
Csak azt akartam hangsúlyozni, hogy vannak már törvények becsületsértés ellen évtizedek óta. Nincs különbség ha valakit letetűzül vagy ha lebu*izol. Mindkettő sértő. Ez ellen meg lehet feljelentést tenni.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, thunderbird, Glamster
2011. szeptember 23. 15:04 #54
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (zsófi1997 @ 2011.09.23. 13:12)
Szerintem igenis rendes volt tőle és nem azért mondta ezt mert figyelmet akar hanem mert a suliban őt is bántották pl azt mondta egy interjúban hogy bele dobták a kukába pár ember írta hogynem indok az öngyilkosságra hát ha a te életeteket tennék tönkre az ilyen faragatlan gonosz emberek akik azt hiszik ettől lesznek menők akkor ti sem mondanátok ilyeneket rolleyes.gif


Ha mindenki, akit beledobtak a kukába vagy leégettek egy iskola/osztály előtt, megvertek, öngyilkos lenne, akkor igen csak kevesen laknánk az országban.
Én nem hibáztatom a gyereket, hiszen fiatal volt még, az a baj, hogy manapság nem tabutéma az, aminek annak kellene lennie. Egy 14 vagy 15 éves ne azzal legyen elfoglalva, tartsa meg magának. Nem azért, mert nincs joga, hanem azért, mert a többiek cikizni fogják. A cikizés pedig nem indok öngyilkosságra. Egyszer felnőtt volna és megismerkedik valakivel/valakikkel, akik megértik őt és kész.

Engem a lámpalázam miatt csúfoltak általánosban és utána is. Remegett kezem lábam, kipirosodtam és ujjal mutogattak rám, mikor kimentem a táblához mert egy egyenes vonalat nem tudtam meghúzni és a kréta állandóan kiesett a kezemből. Összesúgtak mindig a hátam mögött és felbuktattak, mikor egy városi rendezvényen léptem fel, egy egész város látta, hogy az Október 23-ai megemlékezésen hasra estem. Itt vagyok. Nem lettem öngyilkos. Olyan ismerősöm is van, aki meleg, őt meg is támadták ezért egyszer. Ő sem ölte meg magát. Nem a kukába dobták, hanem a kórházban kötött ki.

Gonosz emberek pedig voltak, vannak és lesznek is. Nem kell mindenki véleményére adni, engem sem érdekelt, hogy ki mit gondol.
2011. szeptember 23. 15:06 #55
kannibál
kannibál
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.09.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 150839
Offline offline
R.I.P Jamey:(
gaga<3
2011. szeptember 23. 15:14 #56
Wercsikee
Wercsikee
 
StátuszLife is about Passions Thank you for sharing mine... ♥ Schumi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 10
Azonosító: 138428
Offline offline
barcsak igy lenne smileeee.gif
2011. szeptember 23. 15:23 #57
- törölt felhasználó -    
a gúnyolódásról nem a szülőknek kellene leszoktatniuk a gyerekeiket? azt pedig nem értem, hogy hogyan is gondolta Gaga ezt a törvényt. nem támadni akarom, vagy akármi, de ez akkor sem világos. :/
és nyugodj békében, James, akár volt okod öngyilkosságra, akár nem. mert szerintem teljesen mindegy, ki mit gondol jogos érvnek, ha egyszer ő úgy gondolta, hogy ezt nem bírja elviselni. :S
2011. szeptember 23. 15:31 #58
- törölt felhasználó -    
végre valami jó hírt is kapni gagáról biggrin.gif
2011. szeptember 23. 15:32 #59
- törölt felhasználó -    
Nagyon igaza van Gagának. Bár szerintem nagyon nehezen lehetne betiltani a gúnyolódni
2011. szeptember 23. 15:38 #60
- törölt felhasználó -    
Már megint a sok gyűlölködő. Ilyenkor is Gagával vannak elfoglalva, közben át nem érezve a dolog súlyát. A cikkről pedig nagyon nem tudok mit mondani. Nagyon hiányosan és összevágva lett leírva. Ha valaki rendes példányban szeretné látni a cikket akkor az látogasson el Glamster blogjára:

http://only-girl.gportal.hu/gindex.php?pg=34500409&postid=739772
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok